free web hit counter

Katalog rodinných domů

Projekční kancelář je zde již 12 let. Za tu dobu získala hodně zkušeností s projektováním – cca 150 vyprojektovaných a realizovaných projektů a to od projektů rodinných domů, garáží, přístaveb, nástaveb, průmyslových a dalších bytových staveb.

Projektujeme jak typové tak individuální domy. Typové projekty je možné vybrat z katalogu rodinných domů, který je k dispozici v internetové prezentaci na internetu nebo v katalogové i tištěné podobě v kanceláři, kde je možné požadované projekty domů vybrat podle požadavků každého zákazníka. V případě, že se představa mírně liší, je možné provést úpravu typového projektu, případně zhotovit individuální projekty. K typovému projektu můžeme zajistit situaci osazení na parcele s projekty přípojek a průkaz energetické náročnosti, bez které by nebylo možné získat stavební povolení nebo ohlášení. Samozřejmostí je v rámci výběru stavební firmy doporučení na realizaci rodinného domu.

Konečné slovo však zůstává na klientovi zejména na ceně nabízeného stavebního díla. V rámci projektové dokumentace je i poradenství při výběru stavebního materiálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Navigation

virtuální kancelář | založení s.r.o. | Web o bydlení

NEW